Через розголошення держтаємниці СБУ хоче зняти з сайту УП опубліковану 9 місяців тому статтю

СуспільствоОлег Костюк, 14 вересня 20177564
«УП» запідозрили в розголошенні державної таємниці через 9 місяців опісля публікації матеріалу

Співробітники служби безпеки України прийшли в офіс видання «Українська правда» з листом, у якому просить тимчасово вилучити з загального доступу статтю про зрив державної програми реформування оборонно-промислового комплексу, тому що бачить у ній розголошення державної таємниці. Про повідомляється на сайті видання.

Відповідний лист слідчий вручив головному редактору «УП» Севгіль Мусаєвій.

У листі зокрема йдеться, що слідчим відділом Головного управління СБУ в Києві та Київській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками скоєння злочину, передбаченого по 1 ч. ст. 328 КК України («Розголошення державної таємниці»).

У документі йдеться про те, що начебто досудове розслідування встановило, що опублікована 24 січня 2017 року на сайті видання стаття «Сучасну зброю для армії знову відклали «на завтра», містить окремі відомості щодо проекту Державної програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу на період до 2020 року.

«У слідства є підстави вважати, що окремі відомості вищевказаної статті містять інформацію з обмеженим доступом, розповсюдження якої може завдати шкоди національній безпеці України у сфері оборони», – пише видання з посиланням на СБУ.

Зазначимо, що редакція видання крім повідомлення про звернення СБУ, не повідомила, яким чином реагуватиме на нього. Опублікована ще у січні поточного року стаття досі доступна за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук