Делегація України на Форумі пам'яті в Ізраїлі віддала свої місця людям, які пережили Голокост

23 січня під час державного візиту президента України Володимира Зеленського в Ізраїль на Міжнародний форум пам'яті Голокосту українська сторона вирішила передати свої місця на заході людям, що пережили концтабори. Про це повідомляє прес-служба президента України.

«Прилетіли до Ізраїлю й дізналися, що на Всесвітній форум пам’яті Голокосту через величезний інтерес до події та обмежену кількість місць важко потрапити багатьом з тих, хто пережив цю страшну трагедію», – розповів Володимир Зеленський.

Президент зазначив, що прийняв рішення передати своє місце та місця делегації України свідкам трагедії. Преса повідомляє, що так само вчинили деякі міністри ізраїльського уряду.

«Вважаю, що це правильно. До того ж це жодним чином не скасовує вшанування пам’яті жертв однієї з найстрашніших трагедій ХХ століття делегацією України. Братимемо участь у всіх передбачених заходах і проведемо заплановані зустрічі з президентом, прем’єр-міністром та спікером Кнесету Держави Ізраїль», – заявив президент.

Зеленський додав, що на основний захід мають потрапити ті, хто на це найбільше заслуговує:

«Ті, хто здійснив найвеличніший подвиг – зберіг життя тоді, коли його практично неможливо було зберегти», – заявив президент

Зазначимо, що 23-24 січня президент України Володимир Зеленський перебуватиме з робочим візитом в Державі Ізраїль з метою участі у пам’ятних заходах у межах Світового форуму Голокосту

З повідомлень ЗМІ також стало відомо, що Зеленський не відкидає можливості зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, який теж перебуватиме в ці дні в Ізраїлі, щоб обговорити обмін полоненими.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук