Департамент ЖКГ Львівської ОДА без торгів замовив у свого екс-керівника робіт на майже ₴3,9 млн

Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації 7-10 липня підписав три договори на роботи з реконструкції та будівництва водопроводів у Дрогобичі, Бориславі та с. Вороців на загальну суму майже 3,9 млн грн. Усі договори укладені із ТОВ «Львівська теплоенергетична компанія». Про це повідомили «Наші гроші. Львів», посилаючись на інформацію з системи Prozorro.

Усі договори укладені без проведення попередніх конкурсних процедур, оскільки вартість кожного не перевищує 1,5 млн грн.

За 1,12 млн грн компанія проведе роботи за проектом з будівництва зовнішніх мереж водопроводу та водовідведення для одного кварталу житлової забудови на вул. Наливайка в Дрогобичі, які має завершити до кінця року. Згідно з договірною ціною, на заробітні плати передбачено понад 65 тис. грн, а прибуток закладено на рівні 15 тис. грн. Кошториси не оприлюднені, а тому вартість матеріалів порівняти з ринковими не вдалося.

Ще 1,4 млн грн коштуватимуть роботи по проекту з реконструкції водопроводу на вул. Бічній Джерельній в Бориславі, які також мають завершити цього року. Кошториси не опубліковані, а розрахунком договірної ціни передбачено 30,15 тис. грн на заробітні плати та прибуток 7,64 тис. грн.

Третій договір – на будівництво водопроводу по вулицях: Кривоноса, Річкова, Івасюка у с. Вороців Яворівського району вартістю майже 1,37 млн грн. Термін виконання – до кінця 2018 року. Згідно з договірною ціною, на заробітні плати передбачено майже 105,78 тис. грн, а прибуток закладено на рівні 25,4 тис. грн.

ТОВ «Львівська теплоенергетична компанія» зареєстрована три роки тому у Львові. За даними бізнес-пошукової системи YouControl, раніше фірма бюджетних замовлень не отримувала. Першими засновниками компанії були Ігор Цейтлін та Богдан Гагалюк, депутат Львівської облради, який зараз очолює постійну депутатську комісію з питань будівництва, ЖКГ, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики. Пізніше у числі засновників Богдана Гагалюка замінила Наталія Іськів. Додамо, Ігор Цейтлін, якому належить 50% у статному капіталі, був начальником департаменту ЖКГ Львівської облдержадміністрації до серпня 2013 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук