Депутат і секретар Винниківської міськради отримали 12 років на двох за хабар у $9 тис.

Депутат і секретар Винниківської міськради отримали 12 років на двох за хабар у $9 тис.

Личаківський районний суд Львова на 6,5 років засудив секретаря Винниківської міської ради Ігоря Мойсеєнка та на 5,5 років депутата цієї ж міськради за отримання хабара у розмірі $8,8 тис.

Посадовці у лютому 2012 року вимагали та одержали хабар за винесення на розгляд сесії міськради питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою земельної ділянки площею 11 «соток» для того, щоб мешканець Винник міг у подальшому її приватизувати.

Передача грошей відбувалася двома частинами у приміщені ПП БФ «Квартал-Плюс» через директора фірми, який за попередньою домовленістю був посередником.

Для того, щоб ділянку можна було приватизувати, потрібно було проголосувати за це на сесії Винниківської міськради. Секретар спочатку отримав $2 тис. Чоловік, який хотів приватизувати земельну ділянку, повинен був передати ще $6,8 тис. Але він мав тільки $5 тис. тому запропонував передати решту після рішення сесії.

Однак секретар міськради зажадав всю суму одразу. Він пригрозив зняти питання про приватизацію земельної ділянки з порядку денного на сесії, якщо решту хабара – $1,8 тис. чоловік не принесе у той же день.

Обурившись зажерливістю чиновника, винниківчанин звернувся в міліцію. Йому видали помічені кошти $6,8 тис., а на одязі закріпили технічні засоби відеофіксації. Після цього він зустрівся із секретарем міськради у приміщені ПП БФ «Квартал-Плюс», через директора фірми передав секретарю міськради ці гроші, які він мав розділити із депутатом Винниківської міськради.

Відтак, обох посадовців визнали винними у скоєнні злочину передбаченого ч.3 ст.368 КК України (хабарництво). Секретаря міської ради засудили на 6,5 років ув’язнення  з конфіскацією всього належного йому майна. Депутата ув’язнили на 5,5 років і також конфіскували усе належне майно в дохід держави.

Крім того, із засуджених стягнули понад 32 тис. грн витрат, пов'язаних із залученням експертів. 

Однак засуджені мають право оскаржити вирок в апеляційному суді упродовж 30 днів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук