Депутати ЛМР виділили гроші на демонтаж фонтану перед Оперним театром і ремонт кількох вулиць

Міські депутати погодили суттєві зміни до бюджету розвитку

Під час засідання сесії 6 червня депутати Львівської міської ради внесли зміни до бюджету розвитку міста. Депутати перерозподілили більше 400 млн грн між комунальними підприємствами, управліннями та районними адміністраціями.

Загалом міські депутати розподілили 404 млн грн – це гроші від перевиконання бюджету та інші додаткові надходження.

Значну частину з цієї суми отримали комунальні підприємства. Зокрема, для ЛКП «Львівтеплоенерго» та «Залізничтеплоенерго» передбачили майже 40 млн грн на зарплату працівникам та оплату рахунків за газ. ЛКП «Львіводоканал» отримав 35 млн грн на реконструкцію очисних споруд.

Як перерозподіли 404 млн бюджету розвитку Львова

Частину коштів також передбачили на ремонт та проектування доріг. Зокрема, 20 млн грн передбачили на ремонт вул. Пластової (від вул. Богданівської довул. Бескидської), ще 15 млн грн на ремонт вулиці Курмановича. 1 млн грн виділяють на проектно-кошторисну документацію на продовження вул. Вернадського до вул. Хоткевича.

Районним адміністраціям передбачили 44 млн грн на ремонти доріг, тротуарів та інші потреби. Галицька районна адміністрація отримала 300 тис. грн на демонтаж фонтану з площі перед Оперним театром.

20 млн грн виділяють на закупівлю медичного обладнання у міські лікарні, 10,5 млн грн – на ремонт спортмайданчиків у школах, 9,5 млн грн на будівництво інформаційно-освітнього центру у Шевченківському гаю. У бюджеті розвитку також передбачено по 5 млн грн субвенції у бюджети смт Брюховичі та села Рясне-Руське.

Під час обговорення цього питання зі стрічок бюджету розвитку вилучили виділення коштів для ЛКП «Львівелектротранс», АТП-1, ЛКП «Муніципальна варта», ЛКП «Львівсвітло», субвенцію для села Рясне-Руське, коштів на газовідведення у промзоні «Сигнівка». Гроші на ці потреби розподілять на наступному засіданні сесії ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук