Депутати ЛМР звернулись до прокуратури і НАБУ з приводу боргу за проведення шахового турніру

Депутати Львівської міськради вимагають від прокурора області та директора антикорупційного бюро провести розслідування щодо виникнення заборгованості у 60 тис євро за проведення чемпіонату світу з шахів серед жінок у Львові. Відповідне депутатське звернення озвучив під час засідання сесії міськради 21 квітня депутат від фракції «Свобода» Андрій Рікота.

«Після проведення цього турніру стало відомо, що виникла заборгованість в розмірі 60 тис. євро за його проведення. Це спровокувало ситуацію, у якій українських спортсменів тимчасово виключили з рейтингу ФІДЕ та заборонили брати участь у міжнародних змаганнях»,- йдеться у запиті депутата.

Відтак депутати вимагають негайно оприлюднити публічний звіт щодо витрати коштів на проведення чемпіонату, де вказати призначення коштів та кому вони передавались.

«Ми звертаємося до директора Національного Антикорупційного бюро України Артема Ситника та прокурора Львівської області Віталія Мякішева з вимогою перевірити порядок, правомірність, та повноту використання коштів з міського бюджету посадовими особами Львівської міськради, які були витрачені на проведення чемпіонату світу з шахів у Львові. За наслідками проведеної перевірки вимагаємо притягнути до відповідальності осіб з вини яких було порушено бюджетне законодавство»,- заявив депутат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук