Депутати Львівської міськради дозволили продаж гектару землі біля Парку культури за 18,5 млн грн

СуспільствоКатерина Родак, 20 вересня 201810510

Депутати Львівської міської ради під час засідання сесії 20 вересня погодили продаж земельної ділянки поблизу Парку культури. За відповідне рішення проголосувало 50 депутатів.

Земельну ділянку площею 1,06 га на вул. Лижв’ярській, 1 викупить ТзОВ «Апартготель» за 18,5 млн грн. На цій земельній ділянці розташовані будівлі колишнього музею Прикарпатського військового округу, які ще в кінці 90-х викупило ВТГО «Сімекс». Кілька разів ці приміщення перепродавались, зараз ними володіє ТзОВ «Апартготель».

Орієнтовна ділянка, яку викупить ТзОВ «Апартготель»

Автором ухвали про продаж цієї земельної ділянки є депутат Львівської міськради від БПП і відомий львівський бізнесмен Григорій Козловський. Уже після голосування Григорій Козловський запропонував внести в цю ухвалу поправку стосовно здійснення ТзОВ «Апартготель» благоустрію на території Парку культури. Депутати цю пропозицію також підтримали.

Згідно даних бізнес-платформи YouСontrol, ТзОВ «Апартготель» було засноване у 2016 році. Його засновниками є Степан Стойко та Ростислав Заремба, який разом із іншим депутатом ЛМР від БПП Петром Адамиком володіє ФСК «Львів». Керівником підприємства є Роман Попко – він також керує кількома фірмами, заснованими будівельною корпорацією Avalon Inc. Власником «Авалону» є Григорій Козловський.

Цікаво, що добудувати готель на цій ділянці планували ще протягом 2010-2012 років році. Зокрема, у 2011 році депутати ЛМР виділили земельну ділянку за цією адресою ТзОВ «Паркготель», яким керує Ростислав Заремба. Однак у 2012 році депутати скасували цю ухвалу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук