Державіаслужба оприлюднила нові вимоги для відновлення польотів

Правила стосуються також поведінки в аеропортах

Державна авіаційна служба України оприлюднила рішення щодо безпеки польотів та заходів протидії поширенню коронавірусу. Про це повідомляє Украерорух.

«Серед основних вимог такі: доступ до терміналів аеропорту має бути максимально обмежений для пасажирів, членів екіпажу та персоналу; має бути запроваджене фізичне дистанціювання (1,5 метра між людьми), посилені гігієнічні процедури та прибирання; у місцях із високою концентрацією пасажирів мають бути вжиті заходи для запобігання черг; мають бути запроваджені електронні альтернативи процесів, зокрема мобільна реєстрація, безконтактна посадка», – йдеться в повідомленні.

Крім того, в авіаслужбі наголосили, що усі присутні в аеропорту мають носити захисні маски, а персонал також має бути в рукавичках.

«Рекомендується проводити температурний скринінг пасажирам, які відлітають та прибувають у термінал. Для доставки пасажирів до літаків Державіаслужба радить експлуатантам збільшити кількість автобусів», – додали у відомстві.

Зазначимо, що Україна від сьогодні, 5 червня, відновлює внутрішнє авіасполучення і роботу ресторанів. Водночас, Київ і сім областей, з яких чотири – західних, потрапили в перелік регіонів, в яких поки неможлива повноцінна робота закладів громадського харчування, а саме – прийом клієнтів у закритих приміщеннях.

Уряд також повідомив, що міжнародне авіасполучення з 15 червня відкриють з тими державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.

У березні Україна зупинила авіаперевезення, щоб запобігти поширенню коронавірусу. Періодично здійснюються спеціальні рейси, зокрема і для повернення українців з-за кордону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук