Директор школи на Львівщині відсудив у вчительки ₴45 тис. за звинувачення у непрофесійності

СуспільствоНазарій Тузяк, 31 грудня 201622931

Директор Уличненської школи (Дрогобицький район) відсудив у вчительки інформатики та її чоловіка 45 тис. грн за звинувачення у непрофесійності.

Позов на вчительку директор подав після свого звіту перед педагогічним колективом та учнями, який відбувся ще у червні 2015 року.

У рішенні Дрогобицького міськрайонного суду вказано, що під час звіту вчителька інформатики показала приватні фотографії з помешкання директора і звинуватила його у непрофесійності та привласненні шкільного майна. Через це, на думку директора, більшість вчителів та членів батьківського комітету визнали його роботу незадовільною.

Під час судового засідання керівник школи розповів, що конфлікт із вчителькою виник після того, як шкільна комісія відмовилася давати її дочці золоту медаль. Оскільки ця історія була описана ще й у місцевій газеті «Франковий край», то директор школи подав позов і на її редактора. За словами керівника школи, розповсюдження інформації завдало йому моральної шкоди і позначилося на здоров'ї, відтак він витратив на ліки 3,5 тис. гривень.

Суд відкинув претензії до журналіста, оскільки у його статті подавалися слова, які звучали публічно під час звіту директора. Однак позов директора до вчительки та її чоловіка суд повністю задовольнив – їх оштрафували на 45 тис. грн і зобов'язали спростувати свої слова про керівника школи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук