Директора Палацу культури у Новояворівську оштрафували на 17 тис. грн за хабар

Директора Палацу культури у Новояворівську оштрафували на 17 тис. грн за  хабар
фото поліції
Директора також на два роки позбавили права обіймати керівні посади

Колишнього директора Палацу культури «Кристал» у Новояворівську на Львівщині Василя Янчара оштрафували на 17 тис. грн за отримання хабара у 10 тис. грн.

Його затримали під час одержання неправомірної вигоди 21 серпня. Додатково він вимагав 3400 гривень у якості офіційної плати за оренду приміщення для проведення бізнес-семінару.

«Клієнти, які орендували приміщення у ньому, мали частину коштів вносити на рахунок підприємства, а решту віддавати керівнику готівкою. Так, оренда зали на 250 місць для проведення урочистостей, семінарів, концертів та інших заходів становить 1700 гривень за годину. Тих, хто його винаймав, посадовець зобов’язував визначену суму переказувати на банківський рахунок комунального підприємства, а решту віддавати йому готівкою», ‒ розповіли в УЗЕ Львівської області.

Василю Янчару повідомили про підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Суддя Яворівського суду Наталія Кондратьєва визнав його винним і призначив покарання – штраф в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 тис. гривень). Також Василя Янчара на два роки позбавили права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на державних чи комунальних підприємствах, в установах, організаціях.

Додамо, що від 19 лютого 2019 року новояворівський палац культури очолює Роман Сольський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук