Для авіакомпаній відкрили повітряні траси над Чорним морем, а не Кримом, – мінінфраструктури

Європейське агентство з авіаційної безпеки (EASA) рекомендувало до використання два повітряні маршрути над Чорним морем, запропоновані Україною в комплексі заходів з відновлення використання повітряних трас у цій зоні. У той же час повітряний простір над Кримом та територіальними водами залишається закритим для польотів. Про це йдеться у повідомленні міністерства інфраструктури України.

«Згідно з розповсюдженим EASA офіційним Safety Information Bulletin, два маршрути – L851 та M856, – що проходять через повітряний простір над західною частиною Чорного моря, є придатними для планування польотів усіма авіакомпаніями. Цей висновок ґрунтується на даних проведеного «Украерорухом» постімплементаційного моніторингу, який свідчить про те, що заходи, вжиті для мінімізації потенційних ризиків, є ефективними. За час здійснення моніторингу не було виявлено жодного випадку, який становив би загрозу безпеці польотів», – йдеться у повідомленні.

«Таким чином підтверджено готовність українського провайдера аеронавігаційного («Украерорух») обслуговування гарантувати належний рівень безпеки повітряного руху в міжнародному повітряному просторі, відповідальність за який покладено на Україну», – додали в міністерстві.

Зазначимо, видання The Wall Street Journal повідомило, що у Європейському агентстві з авіабезпеки (EASA) дійшли висновку, що ризики, пов’язані з анексією Криму Росією для авіакомпаній знизилися. Відтак авіаперевізники можуть відновити польоти над Кримом.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук