Для порятунку 4-місячного львів'янина з раком крові терміново потрібно зібрати 125 тисяч євро

Дитині потрібна термінова трансплантація кісткового мозку

Маленькому Дем'янчику дуже потрібна наша допомога

Батьки чотиримісячного Дем'янчика просять усіх небайдужих людей допомогти їм врятувати сина, їхню радість і їхню надію. У хлопчика важке захворювання. Узяти маленького на лікування готова клініка в Італії. Але вартість лікування - 125 тис. євро. Батьки не зберуть таку суму, навіть якщо продадуть останню сорочку. У Львові оголосили збір коштів для порятунку хлопчика. Долучитися до цієї благородної справи може кожний.

Хлопчик народився здоровим, ріс і добре розвивався. Та звичайний огляд у педіатра перевернув життя батьків з ніг на голову. Під час аналізу крові виявили значне підвищення рівня лейкоцитів. Дитину скерували на поглиблене обстеження, під час якого маленькому поставили страшний діагноз – рак крові.

Медичний діагноз - хронічне мієлопроліферативне захворювання (ювенільна мієломоноцитарна лейкемія). Захворювання важке, рідкісне, але його можна подолати, якщо зробити трансплантацію кісткового мозку(ТКМ). Лише трансплантація дасть шанс хлопчику й надалі радіти життю, рости на радість батькам.

Цьому хлопчику терміново потрібна пересадка кісткового мозку

Зараз хлопчик перебуває у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі у відділені гематології. Дем'янчик - найменший пацієнт центру, йому лише чотири місяці. Але хлопчик мужньо переносить безперервні аналізи, крапальниці та інші процедури.

Батьки готові останнє віддати, аби врятувати сина, але вони самі не можуть зібрати потрібну суму. Хлопчика готова взяти на лікування клініка в Італії (Верона). Але на це потрібно 125 тисяч євро.

Часу залишається дуже мало, тож батьки звертаються по допомогу до всіх небайдужих людей. Допоможіть їм врятувати сина.

Реквізити
➨ Картка Приватбанку
5168742703572812
Дудок Василь Богданович (батько Дем'яна)


➨БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 26000060442841
Призначення платежу: Добровільна пожертва для Дудок Дем'яна

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук