Для трьох полігонів на Львівщині придбають сміттєсортувальні лінії за ₴16,5 млн

ЕкономікаЮлія Поліковська, 2 листопада 20174990

Для трьох полігонів на Львівщині придбають лінії для сортування твердих побутових відходів. У середу, 1 листопада, департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА оголосив відповідну закупівлю на 16,5 млн грн. Про це йдеться в інформації у системі електронних закупівель Prozzoro.

Відповідно до технічних вимог, планують придбати три сміттєсортувальні комплекси, потужністю – не менше 50 тис. тон в рік кожен. При цьому комплекси мають сортувати 12-15 тон ТПВ на годину. Обладнання має бути випущеним у 2017 році.

У складі кожної лінії має бути мобільний шредер із магнітним сепаратором, який може подрібнювати змішане сміття, стару та використану деревину, та переміщуватися по території полігону. Він має бути укомплектований пультом дистанційного радіоуправління, системою аварійного виключення, можливістю реверсу робочих валів.

Також необхідно поставити механізовані лінії для розподілення змішаних ТПВ за фракціями.

«Лінія потужністю від 12-15 тон на годину розподіляє ТПВ на наступні фракції: дрібна фракція (механічний відбір) до 50 мм (органічні та інертні матеріали), чорні метали (механізований відбір), ПЕТ-пляшка (4 фракції), скло (2 фракції) макулатура (2 фракції); кольорові метали, плівка (2 фракції), інші матеріали (2 фракції)», – зазначено у вимогах.

Також замовляють три пакувальні преси для вторинної сировини, за допомогою яких пресуватимуть макулатуру, ПЕТ-пляшки, алюмінієві та жерстяні банки, поліетиленову плівку.

Подати пропозиції на аукціон треба до 1 грудня 2017, сам аукціон запланували провести 9 січня 2018 року. Критерієм визначення переможця буде ціна. При очікуваній ціні закупівлі у 16,5 млн грн передбачено мінімальний крок її пониження у 82,5 тис. грн.

В технічних вимогах зазначено, що обладнання має бути поставлене на полігони до кінця 2017 року, а впродовж січня 2018 його мають змонтувати та ввести в експлуатацію.

Відповідальна за закупівлю представниця департаменту Ельвіра Громова зазначила ZAXID.NET, що наразі не володіє інформацією, на які саме полігони ТПВ закуповують сміттєсортувальні лінії. За її словами, це буде уточнено в договорі з переможцем.

Нагадаємо, у липні уряд виділив 50 млн грн з резервного фонду державного бюджету на допомогу полігонам, які приймають сміття з міста Львова. За інформацією департаменту ЖКГ Львівської ОДА, їх розподілили між 15 полігонами на території області. За ці кошти мають провести реконструкцію полігонів ТПВ, їх рекультивацію та технічне переоснащення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук