До конкурсу на посаду директора львівського ОХМАТДИТу допустили лише одного з п’яти претендентів

3 січня планують провести громадські слухання конкурсантів

До конкурсу на посаду директора львівського ОХМАТДИТу допустили лише одного з п’яти претендентів
Конкурс за посаду директора львівського ОХМАТДИТу розпочнеться на початку січня 2020 року

У п’ятницю, 27 грудня, відбулося засідання конкурсної комісії Львівської обласної ради з проведення конкурсів на посади директорів семи медичних закладів Львівщини. Члени комісії розглянули документи претендентів на керівні посади та до участі в конкурсі з 15 претендентів допустили лише 10.

Як повідомив ZAXID.NET член конкурсної комісії , заступник генерального директора Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Олег Дуда, громадські слухання конкурсантвів запланово провести 3 січня 2020 року.

На посаду директора львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ було п’ятеро претендентів, але до участі в конкурсі допустили лише одного – в.о. директора лікарні Олександру Бурду.

На посаду директора Львівського обласного перинатального центру було три три кандидати. Допустили до конкурсу двох: директорку Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення Марію Малачинську і завідувачку II гінекологічного відділення перинатального центру Ірину Біль.

За крісло директора Львівської обласної лікарні відновного лікування змагатимуться троє кандидатів: в. о. директора Богдан Блистів, колишній головний лікар цієї лікарні Микола Колачинський і т.в.о. заступника директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Голдун.

Очолити Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф зголосився лише один учасник – в.о. директора Центру Ярослав Пилипець.

Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний ендокринологічний центр, Львівський обласний спеціалізований центр радіаційного захисту населення і Обласну базу спеціального медичного постачання також визвалися очолити лише в.о.директора цих закладів – Юрій Вендзилович, Тетяна Пошивак і Юрій Іваськевич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук