Дві країни ЄС закликали не вірити кандидатам, які обіцяють швидкий вступ України в ЄС і НАТО

Посли Німеччини і Франції пояснили, що для вступу України в ЄС і НАТО необхідно пройти «довгий і звивистий шлях»

посол Німеччини Ернст Райхель та посол Франції Ізабель Дюмон розповіли про перспективи України для вступу в ЄС і НАТО

Посли Франції та Німеччини закликали українців не вірити кандидатам у президенти, які обіцяють швидкий вступ України до Євросоюзу і НАТО. Про це посол Німеччини Ернст Райхель та посол Франції Ізабель Дюмон заявили в інтерв’ю «Європейській правді».

Посол Райхель наголосив, що швидкий вступ до ЄС або НАТО не є реалістичною перспективою.

«На вас чекає довгий і звивистий шлях. Україні доведеться зробити дуже багато, щоб підготувати саму себе до статусу кандидата на вступ до обох організацій. І якщо хтось із кандидатів каже, що в разі перемоги зможе негайно досягти членства - то це якраз той популізм, про який я казав», – наголосив німецький дипломат.

Водночас він додав, що Україна має «всі причини залишатися амбітною», оскільки Євросоюз – відкритий проект, приєднатись до якого має право будь-яка країна.

Посол Дюмон додала, якщо рішення про бажання членства України у якомусь із союзів є, необхідно зосередитись на реформах.

«У вас немає зобов’язання йти ні в ЄС, ні в НАТО, адже Україна і сама по собі – велика країна. Але якщо ви дійсно вирішили приєднатися до одного чи іншого союзу, якщо це ваше щире бажання – тоді проведення реформ не повинно викликати запитань», – сказала дипломат.

Коментуючи проведені в Україні реформи, посли Франції та Німеччини зазначили, що Україна досягла у цьому плані великого прогресу. Водночас вони додали, що українцям потрібні не законодавчі зміни, а ті реформи, які вони зможуть відчути на собі. Відтак посли закликали владу до безпосереднього впровадження цих реформ.

Вони також назвали найуспішнішою реформою децентралізацію.

Нагадаємо, курс України на членство у ЄС і НАТО прописали в Конституції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук