Екс-депутат Бундестагу встановлює німецькі порядки у Львові

Головні Новини за 16 жовтняМарта Когут, 16 жовтня 2014, 18:42 2846 1

Колишній депутат Бундестагу Ганс Ленгерсдорф переїхав жити у село Сокільники на Львівщину та вже три роки слідкує за роботою львівського громадського транспорту. За цей час чоловік назбирав цілу шафу скарг та пропозицій, як покращити роботу автобусів у місті. 

«Це усі скарги, які я писав до Львівської міської ради. Тут комунальні питання, і транспортні щодо АТП 1. Часто на скарги не відповідали, тому я звернувся в прокуратуру. Червона полиця - це скарги в прокуратуру, а коли і там не відповідали, я почав звертатися до Києва, всі сині папки - це заяви до міністерства», - наголосив Ленгерсдорф.

Він жаліється, що відповіді на скарги приходять рідко. Німець показує нам свої фото, на яких видно несправність транспорту. Каже, що із ними звертався безпосередньо до керівництва АТП, і ось що йому відповіли: «Ну, що ми зробимо? Це Україна!»

За його словами, у місті є багато проблем із графіком курсування автобусів. Власні графіки курсування Ганс робить мало не щодня, до того ж спостерігає онлайн як курсують маршрутки. Червоним позначає запізнення маршрутки, синім, якщо зашвидко приїхав і лише кілька зелених клітинок показують автобуси, які приїхали вчасно. 

Із проблемами та заувагами Гансу допомагає розібратись його дружина Лілія. Вона ходить з ним до управлінь та на прийоми до міського голови як перекладач. До мера стараються потрапити щомісяця. Із собою приносять зібрані документи і докази несправності того чи іншого автобуса. 

Цього місяця вони вже відвідували Садового, там львівському німцеві пообіцяли прийняти усі його зауваги і швидко з цим розібратись. 

До слова, кожного першого вівторка місяця Андрій Садовий приймає львів'ян у великій сесійній залі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук