Експеримент із спрямуванням митних надходжень на ремонти доріг поширять на усі області України

«Митний експеримент» дозволив зібрати за два роки додаткових ₴2,8 млрд для ремонту доріг

«Митний експеримент» щодо перерахування до спеціальних фондів коштів з метою реконструкції та ремонту автомобільних доріг, у 2017 році буде поширено на всі області країни. Про це йдеться на сайті «Укравтодору».

Як зазначається, «митний експеримент» у 2017 році буде поширено на всі області країни. «Це дозволить отримати додаткове фінансування для реконструкції та ремонту автодорожньої інфраструктури країни і забезпечити нову якість доріг та безпеку автомобільного руху», - йдеться у повідомленні.

Радник голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кава зауважив, що на сьогодні стан 97% доріг в Україні не відповідають національним стандартам. «Це прямий результат недостатнього фінансування дорожньої інфраструктури протягом останніх десятиліть», - зазначив Кава.

Як повідомлялося, за два роки «митний експеримент» дозволив зібрати для ремонту доріг додаткових ₴2,8 млрд. У 2015 році експеримент запровадили у чотирьох областях країни – Волинській, Одеській, Львівській, Чернівецькій, а в 2016 році – у місті Києві.

Слід нагадати, експеримент, що його ініціював Кабінет Міністрів України та який був затверджений постановою від 16 вересня 2015 р. №726, полягає у спрямуванні 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей, м.Києві до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів із метою фінансування.

Нагадаємо, сьогодні міністр інфраструктури Володимир Омелян назвав середню вартість ремонту українських доріг. У 2017 році в Україні планується відремонтувати близько 2,5 тис. км автомобільних доріг і 80 мостів. На це передбачено ₴30 млрд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук