Експерти вважають, що РФ нав'язала свої правила Україні у форматі «нормандської четвірки»

Зустріч глав МЗС «нормандської четвірки» у Берліні

Під час останніх переговорів «нормандської четвірки» у Берліні глава МЗС України Павло Клімкін, у присутності представників Німеччини та Франції, був змушений грати за правилами, що їх нав'язала Росія.

Про це свідчить заява, прийнята за підсумками зустрічі, а також риторика глави МЗС РФ Сергія Лаврова, зазначається у статті DT.UA.

Так, вивертом Росії, на думку автора, стала домовленість створити чотири робочих групи в рамках тристоронньої контактної групи - з безпеки, політичних, соціально-економічних та гуманітарних питань.

«Ці робочі групи і стали для України черговим прийомом Росії в просуванні подальшої лінії визнання окупованих регіонів самостійними, в першу чергу - їх визнання самою Україною», - наголошується в статті.

Крім того, через ці групи Кремль буде змушувати владу України прийняти на себе зобов'язання фінансово утримувати окуповані Росією території Донбасу, відновити з ними економічні відносини.

Автор статті переконаний, що результат переговорів з врегулювання конфлікту в Україні міг би бути іншим, якби вона проходила в так званому «женевському форматі», тобто з прямою участю представника США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук