Експорт української молочної продукції зріс на 81%

ЕкономікаРоман Ганкевич, 1 жовтня 201710562
Експорт вітчизняних молочних продуктів на світові ринки зріс на 81%

Зростання цін на світовому ринку та відкриття нових ринків збільшило експорт української молочної продукції за останні вісім місяців на 81%. Про це під час міжнародної конференції заявила заступниця міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, повідомляє «Промисловий портал».

Як зазначається, молочна галузь є специфічною, соціально та економічно важливою в структурі АПК. Її потенціал наразі нереалізований, галузь знаходиться в стані трансформації і дуже важливо знайти правильні кроки, щоб надати потужний поштовх для її розвитку.

«Сьогодні ми вже маємо реальні зміни, такі як зміщення виробництва молока від господарств населення до сільськогосподарських підприємств, підвищення продуктивності корів, збільшення частки молока екстра-класу. Вважливим є не тільки нарощення експорту, а в першу чергу забезпечення українського споживача продукцією належної якості», - заявила Ковальова.

Наступного року уряд планує суттєво збільшити видатки на розвиток галузі тваринництва. На це бюджетом передбачено 2,3 млрд грн. З початку року виробництво молока на підприємствах збільшилася на 1,3% порівняно з 2016 роком, а в серпні зростання склало 3,6%.

Як повідомлялося, у першому півріччі 2017 року український експорт у країни ЄС зріс на 22% і склав $8,4 млрд, а імпорт збільшився на 29% - до $10,5 млрд.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET писав, що країни ЄС стали основними покупцями українських соків. За перше півріччя 2017 року Україна експортувала 27 151 тонн соків майже на $21 млн. Найбільше їх купила Польща.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук