Фінансування суспільного мовлення у бюджеті на наступний рік на ₴300 млн менше, ніж очікувалося

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко розповів про фінансування суспільного мовлення та підготовки до Євробачення у 2017 році

У державному бюджеті на 2017 рік передбачене на 300 млн грн менше фінансування суспільного мовлення, ніж те, яке було вказане у законі «Про суспільне телебачення і радіомовлення України». Про це заявив голова Державного комітету телебачення і радіомовлення Олег Наливайко в ефірі «Громадського».

«У бюджеті закладено на підтримку суспільного мовника 970 млн грн, в інфографіці ми бачили приблизну суму 1,3 млн грн. А точніше — 1,28 млн грн. Нам не вистачає приблизно 300 млн грн», — сказав він.

Наливайко також зазначив, що Кабмін може внести пропозиції про дофінансування суспільного мовлення.

«Друга стаття бюджету про суспільне мовлення — фінансування Євробачення. Там сума 432 млн грн. У бюджеті, у прикінцевій частині прописано, що у другому півріччі при виконанні певних показників бюджету, Кабінет міністрів має внести пропозиції про дофінансування. От мова про ті 300 млн, яка йде про дофінансування», – сказав він.

Також він додав, що у Євробаченні є і витратна частина, і дохідна частина. Він заявив про очікування, що приблизно 7 млн євро буде дохідною частиною. Він додав, що також є фінансування Києва для проведення Євробачення, це – приблизно 150 млн грн.

«В сумі, якщо перерахувати, ми виходимо на те, що ці кошти будуть отримані суспільним мовником, і не обов’язково це бюджетні кошти», – сказав Наливайко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук