Фонд гарантування вкладів заявив про ризик виведення з банку «Хрещатик» активів на ₴250 млн

ЕкономікаАндрій Стець, 30 листопада 20165050

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) заявляють, що існує ризик виведення активів Банку Хрещатик на 250 млн грн внаслідок судових рішень, якими легалізуються схеми, що реалізовувались вкладниками та позичальниками - юридичними особами. Про це повідомила прес-служба ФГВФО у середу, 30 листопада.

«Фонд гарантування вкладів фізичних осіб заявляє, що існує ризик виведення активів Банку Хрещатик на 0,25 млрд грн внаслідок судових рішень, якими легалізуються схеми, що реалізовувались вкладниками (родичами одного з керівників цього банку) та позичальниками - юридичними особами (пов'язаними з акціонером банку)», - йдеться в повідомленні.

У ФГВФО зазначають, що групою позичальників, які є пов'язаними із банком особами, подано позовні заяви до Господарського суду міста Києва із вимогою визнати припиненими їх зобов'язання перед банком Хрещатик та припинення обтяжень на нерухоме майно заставною вартістю 0,47 млрд грн, яке було передане в забезпечення наданих кредитів. Мова йде про земельну ділянку у Феофанії, квартири та нежитлові приміщення на вул. Вишгородській у Києві. Зазначена група позичальників стверджує, що на початку 2015 року уклали договори щодо відступлення права вимоги за депозитами фізичних осіб на загальну суму 8 млн доларів США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук