«Формула Штайнмаєра», яка поставить знак рівності між мною і дружиною «Мотороли» – неприпустима

БлогиОлена Пасевич , 5 жовтня 3718 5
Олена Пасевич
депутатка Львівської міськради, фракція «Самопоміч»

Я ніколи не казала про себе «вдова». Але у суспільстві нас так називають. Нас по Україні тисячі... Середній вік «вдів» 31 рік... Ми роками ходили лише у чорному... У нас було і є купа невирішених державою соціальних питань. АЛЕ МИ НІКОЛИ НЕ ХОВАЛИ НАШИХ ОБЛИЧ!!!

У 2014 році після загибелі Чоловіка, мені виписувало чимало сєпарів, які відверто тішилися, що на одного «карателя» (цитата!) стало менше! Мене розпирав гнів, але мені НІКОЛИ не було страшно, бо я була впевнена, що мені НІКОЛИ не доведеться ховати свого обличчя у нашій державі!

Тоді я ще не знала, що виникне ФОРМУЛА! «Формула Штайнмаєра»... Яка поставить знак рівності між мною і іншими дівчатами до дружини «Мотороли»... Яка виправдає ті дописи сєпарів у моєму ФБ у 2014...

Мир у будь-який спосіб – недопустимий!!! Я пам’ятаю на моїй кухні розповіді одногрупників Івана, які були свідками, як здавали Крим... У мирний спосіб... Я бачила чоловічі сльози тоді... Лють... Біль... Розпач!... Я ЦЕ ВЖЕ БАЧИЛА!!!

Це не те, що хотілося б поставити на «repeat»!!! І я буду про це говорити!!! У всі доступні для мене способи!

Готую на сесію ЛМР та впевнена у консолідованій позиції і підтримці усіх колег звернення до президента, Верховної Ради та Уряду щодо недопущення реалізації цього «плану». Питання захисту національних інтересів держави для мене не пафос, не популізм! А пріоритет! Надто вартісний! І воно вартує бути першочерговим, як у розгляді у порядку денному на найближчій сесії, так і у вирішенні в країні!!!

Вірю, що «план», який поставить знак рівності між мною і дружиною «Мотороли» буде відхилено!!! Вірю, що нам таки не доведеться ховати обличчя у нашій державі!!! І буде СВІТЛО!!!

Оригінал

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук