ФСБ не випустила з Криму хворого журналіста на лікування до Києва

Хворого журналіста Миколу Семена не випускають з Криму

Управління ФСБ Росії в анексованому Криму відмовило в задоволенні клопотання адвоката кримського журналіста Миколи Семени, який обвинувачується у сепаратизмі, про виїзд на лікування до Києва. Про це повідомив адвокат журналіста Андрій Сабінін на своїй сторінці у Facebook.

«Намагалися тут з Миколою Семеною реалізувати право на отримання адекватної медичної допомоги, і спонсори були, але от не можна за межами, тільки на острові. Знаємо, плавали ми на острові, тиждень до ЛОРа почекай, та й нащо ви сюди хворіти приїхали. Дивно, що в застінках не запропонували полікуватися», – написав адвокат.

Своє рішення ФСБ пояснила наявністю на території Криму спеціалізованих закладів для проходження відповідного лікування.

Нагадаємо, 19 квітня 2016 року «прокурор» Криму Наталія Поклонська заявила про порушення кримінальної справи проти кримського журналіста Миколи Семени за публікацію у ЗМІ «сепаратистської» статті.

Під час обшуку у журналіста силовики вилучили два ноутбуки та інші носії інформації. Після допиту його відпустили під підписку про невиїзд. 28 квітня Семену викликали на черговий допит, за підсумками якого перевели в статус обвинуваченого.

Сам Микола Семена обвинувачення на свою адресу заперечує. На підтримку кримського журналіста висловилися Міжнародна і Європейська федерації журналістів, власне вони закликали відпустити хворого журналіста на лікування до Києва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук