«Футболістам, які грали під прапорами вбивць, нема місця в Україні», - віце-президент ФФУ

Спорт7 квітня 20169600
«Футболістам, які грали під прапорами вбивць, нема місця в Україні», - віце-президент ФФУ

Віце-президент ФФУ і голова комітету з етики та чесної гри Ігор Кочетов висловив виданню «Експрес» свою позицію щодо гравців, які виступали в командах невизнаних республік ЛНР та ДНР.

«Наше рішення ми озвучимо 8 квітня. Зараз можу озвучити свою думку. В Україні нічого не змінилося, війна триває, гинуть люди. Це означає, що ми не маємо права допускати до чемпіонату України футболістів, які виступали під прапорами організацій, що вбивають українців. Ми ухвалили рішення, і воно матиме рекомендаційний характер. Останнє слово за Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФУ», - заявив Кочетов.

Йдеться про те, що у березні 2016 року краматорський «Авангард» заявив захисника Олександра Ясковича, який в минулому році грав за збірну самопроголошеної республіки ЛНР.

ПФЛ прийняла заявку «Авангарду», однак пізніше справа потрапила до комітету етики та чесної гри ФФУ. Чи зможе Олександр Яскович виступати в українському чемпіонаті, ФФУ повинна озвучити 8 квітня.

У свою чергу ПФЛ опублікувала відкритого листа за підписом президента ліги Сергія Макарова, в якому пропонує «помилувати» гравців, які виступали у чемпіонатах самопроголошених республік на Донбасі, за умови, що вони визнають свої помилки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук