<

Генерал МВС: Незгодні бійці «Торнадо» можуть сидіти в обороні «аж до синіх віників»

Начальник ГУ МВС у Луганській області заявив, що бунтівний батальйон зобов'язаний скласти зброю, або буде знищений

Начальник ГУ МВС у Луганській області, генерал-лейтенант Анатолій Науменко

Начальник Головного управління МВС у Луганській області генерал-лейтенант Анатолій Науменко заявив, що розформований указом міністра МВС батальйон «Торнадо» зобов'язаний скласти зброю.

Про це повідомляє «Укрінформ».

Генерал МВС вважає, що у разі збройного опору «торнадовців», які базуються під Лисичанськом Луганської області, тих, що чинять опір, буде знищено.

«Якщо ще вчора питання стояло по-іншому, то сьогодні вони домоглися того, що їх розформували. Якщо вони не почнуть чинити збройного опору, штурмувати їх ніхто не буде. Якщо ж застосують зброю - будуть знищені. Відповідно до закону», - пояснив ситуацію Науменко і додав, що бійців ніхто не оточує.

«Ніхто їх не оточує. Ми просто виставили пости - не допускаємо, щоб вони пішли кудись на техніці, зі зброєю. А там хай сидять, скільки хочуть, аж до синіх віників», - повідомив генерал-лейтенант.

Нагадаємо, вчора, 18 червня, бійці роти «Торнадо», яку голова МВС доручив розформувати, зачинилися на своїй базі у приміщенні школи в Луганській області і готові використовувати зброю. Перед цим 8 бійців заарештували за тортури і розбій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук