Гнап заявив про причетність Порошенка до офшору, який торгував з російським «Газпромом»

Бенефіціаром офшорної компанії Intraco Management Ltd є заступник генерального директора корпорації «Рошен» Сергій Зайцев.

Про це з посиланням на дані панамського реєстратора Mossack&Fonseca написав журналіст Слідство.Інфо Дмитро Гнап.

Згідно із декларацією про активи віргінської офшорної компанії Intraco Management Ltd, її бенефіціаром є громадянин України Сергій Зайцев, людина з таким же іменем і прізвищем є заступником генерального директора корпорації «Рошен», а також співвласником ТОВ «Центрально-Європейська Кондитерська Фабрика». В документі вказана адреса реєстрації Зайцева: Київ, вул. Електриків 29-а.

«Саме за цією адресою на Рибальському острові в Києві зареєстроване ціле гніздо фірм старих друзів: Порошенка, Кононенка, Зайцева, Свинарчука (Гладковського)», – зазначив журналіст.

Видання «Українська правда» зазначає, за цією адресою знаходиться штаб-квартира заводу «Ленінська кузня», акціонером якої є президент України Петро Порошенко, а компанія «Рошен» зареєстрована за адресою: м. Київ, вул. Електриків, 26/9.

Раніше у статті впливової британської газети The Guardian, присвяченій «українському сегментові» публікації широкомасштабного розслідування щодо панамських офшорів, вказувалось, що Порошенко і Кононенко зв’язані з офшором Intraco Management Ltd. Ще минулого року видання зазначало, що компанія переказувала валюту дочці Кононенка, а також оплачувала приватний літак, яким користувався Порошенко.

Згодом у ЗМІ з’явилась інформація, що в жовтні 2014 року цей офшор купив 500 тонн авіапалива у російської дочірньої компанії російського «Газпрому» – «Газпромнефть-АЕРО Шереметьєво». Тоді депутат від БПП Кононенко спростував свою причетність до компанії Intraco Management Ltd.

«Тому повторю ще раз – інформація про нібито причетність Президента Порошенка та мене до компанії Intraco Management Ltd не відповідає дійсності. Чим взагалі ця компанія займається мені, природно, невідомо...» – сказав він.

Нагадаємо, що 3 квітня журналісти з посиланням на документи вищезгаданої панамської компанії повідомили, що корпорація «Рошен» зареєстрована в офшорах, але згодом юристи президента заявили, що діяли в правовому полі і від сплати податків в Україні президент не ухилявся.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук