Голова ДФС подарував заступниці Гройсмана на 8 березня «незаконний подарунок» за 3 тис. грн

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров подарував віце-спікеру Верховної Ради Оксані Сироїд на 8 березня парфуми від Chanel, вартістю понад три тисячі гривень, повідомила вона у Facebook.

«Проблема не лише в тому, що це несучасно та неетично, тим більше в умовах війни, але є ще й закон “Про запобігання корупції”, який забороняє мені приймати подарунки, вартість яких перевищує встановлену законом межу», – обурилася віце-спікер.

Сироїд зазначила, що відповідно до закону, повинна здати цей подарунок на зберігання.

«Чекаю на представника апарату Верховної Ради для передання Chanel на “зберігання”», – написала вона.

Сироїд також наголосила: «Я дуже сподіваюся, що Голова Державної фіскальної служби просто не обізнаний про те, яким чином від його імені вітають жінок з 8-м березня. Цю радянську практику «подарунків» потрібно викорінювати в першу чергу зі свідомості держслужбовців чи може навіть з підсвідомості, бо мені невідомо, де саме народжується ідея робити презенти вартістю понад 3000 грн».

В коментарі «Українській правді» Сироїд сказала, що не розмовляла з Насіровим після отримання цього подарунка.

Пізніше Насіров вибачився перед віце-спікером.

«Дорога Оксано, вибачте, якщо образив вас своїм привітанням. Я, як і більшість чоловіків в Україні, завжди вітав, вітаю і буду вітати жінок зі святом весни. Здається, закон поки не забороняє робити жінкам приємне», – написав він у коментарях на сторінці Сироїд.

«Якщо привітання вам не до душі, ви маєте право розпорядитися ним за власним бажанням. До речі, це привітання від мене особисто, і навіть листівку я підписував власноруч — не як голова ДФС, а як чоловік Роман Насіров», – додав він.

Як відомо, згідно з декларацією про доходи, у 2014 році Насіров заробив 4,9 мільйона гривень. 

У Законі «Про запобігання корупції» вказано, що сукупна вартість подарунків для держчиновника від однієї особи за рік не може перевищувати двох прожиткових мінімумів  (1330 грн).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук