Головний юрист Львівщини заявив, що до кінця року в структурі юстиції буде 30% нових людей

Начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський заявив, що до кінця року в органах юстиції Львівщини буде 30% людей, які раніше ніколи не працювали у структурі юстиції.

«Оголошення конкурсу на всі керівні посади у Львівській області – це прецедент на рівні України, бо в інших областях здебільшого оголошувались конкурси на частину посад», – заявив начальник Львівського управління юстиції.

До участі в конкурсі на 57 вакантних керівних посад, який розпочався у вересні, зголосилося понад 100 людей. Конкурс завершується 23 жовтня, тому Ярослав Жукровський сподівається, що кандидатів буде більше. Наступного тижня розпочнеться відбір кандидатів – усі складатимуть письмові іспити із п’яти питань. Серед них більшість – на знання конституції та законодавства у сфері юстиції, а також одне профільне питання.

Другий етап відбору кандидатів – співбесіди, які проводитиме кадрова комісія у складі 5-6 фахіфців з територіального управління юстиції у Львівській області за участю Жукровського. Співбесіди відбуватимуться в онлайн-режимі, а розмова записуватиметься.

За словами Жукровського, найменше претендентів на посади у віддалених районах від Львова. Наприклад у Турківському районі нема жодного претендента. А у Сколівському – один на посаду начальника реєстраційної служби та жодного на посаду виконавчої. Але начальник обласного управління юстиції наголосив, що оголошуватиме конкурси доти, доки на посади не прийдуть фахові, вмотивовані керівники.

Зарплата керівника районного управління реєстраційної або виконавчої служби становить приблизно 2,5 тис. грн. Але, за словами Ярослава Жукровського, керівники виконавчої служби отримують винагороду за здійснення стягнень, тому отримують приблизно 7 – 8 тис. грн. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук