Гостем Форуму видавців буде автор роману про оборону Донецького аеропорту

КультураДарина Цвях, 21 серпня 20154350
Гостем Форуму видавців буде  автор роману про оборону Донецького аеропорту
Гостем Форуму видавців буде  відомий журналіст Сергій Лойко, автор роману про оборону Донецького аеропорту.
 
Сергій Лойко – кореспондент Los Angeles Times, фотознімки якого розповіли світу про реалії подій на сході України.
 
Російський журналіст письменник, перекладач, фотограф, який за своє життя знімав багато військових конфліктів в різних куточках світу приїде на Форум Видавців до Львова.
 
Перше відрядження Сергія на війну у ролі військового журналіста відбулося ще у 1993 році. Війна в Україні стала 25 відрядженням.
 
«Перше відрядження було в 1993 році в Карабах, потім - Чечня, Афганістан. До Іраку поїхав тому, що туди не акредитували жодного журналіста з «Лос-Анджелес Таймс». І я відправився в зону конфлікту від російської «Нової газети», -  розповідає в одному із своїх інтервю Сергій Лойко. Матеріали з його репортажів та щоденника про війну в Іраці увійшли в книгу «Шок и трепет. Война в Ираке». 
 
Також Сергій Лойко разом із Керол Вільямс отримали престижну американську нагороду «02 The Bob Considine Award» за серію репортажів «Україна: Нація, розірвана на частини», які були опубліковані у газеті у 2014 році. 
 
А під час Форуму видавців Сергій Лойко презентуватиме свій роман «Аеропорт» про війну в Україні. Лінія сюжету розгортається в останні дні 240-денної облоги Донецького аеропорту.
 
«Аеропорт» Лойка - це роман з безліччю сюжетних ліній, головні з яких-любовна і військова. У центрі подій - герой віку 40+, військовий кореспондент з Москви Олексій. Колись разом з родиною він переїхав до США, обзавівся роботою в престижному виданні і все своє життя віддав військовій журналістиці. Олексій був у полоні, не раз дивився в обличчя смерті, але завжди вибирався сухим з ​​води, знаючи: вдома люблять і чекають, потрапити в халепу ніяк не можна. Він оступиться всього раз, і рятуватиме себе вже не від рук бойовиків - гранітне серце військкора заіскрив одна випадкова зустріч...
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук