Храм Петра і Павла у Львові збиратиме гроші для викупу в облради будівлі для центру опіки сиріт

Настоятель храму оголосив про акцію збору коштів задля викупу будинку колишньої-школи інтернату

Храм Петра і Павла у Львові збиратиме гроші для викупу в облради будівлі для центру опіки сиріт
фото ZAXID.NET
Будівля колишньої школи-інтернату на вул. Короленка

Львівський гарнізонний храм Петра і Павла УГКЦ долучився до збору коштів для викупу будівлі колишньої школи-інтернату в Львівської обласної ради на вул. Короленка, 7. Саме в цій будівлі мав намір розпочати роботу центр опіки сиріт Архиєпархії УГКЦ, який досі не має постійного приміщення у Львові, тому вимушений збирати дітей у різних будівлях міста.

Про бажання долучитися до збору коштів на викуп приміщення на вул. Короленка у вівторок, 29 січня, повідомив на своїй сторінці у Facebook настоятель гарнізонного храму Петра і Павла отець Степан Сус.

Нещодавно Львівська обласна рада виставила на аукціон будинок колишньої школи-інтернату на вул. Короленка, який понад чотири роки не використовується. Початкова вартість 4-поверхового будинку становить 29,2 млн грн.

Із проханням передати будівлю в розпорядження центру опіки сиріт до ЛОР вже зверталися мер Львова Андрій Садовий та депутати ЛМР. Після негативних відповідей комісії ЛОР голова центру опіки сиріт УГКЦ о. Роман Прокопець 20 грудня 2018 року оголосив про намір збирати кошти для викупу будинку на вул. Короленка, 7.

Центр опіки сиріт Архиєпархії УГКЦ утворили понад 10 років тому для опіки дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, дітей із шкіл-інтернатів, реабілітаційних центрів, будинків сімейного типу, розподільників, комунальних будинків дитини.

Центр дбає не лише про духовне збагачення та фізично-моральну підтримку дітей, але й веде їхню активну підготовку до дорослого та самостійного життя. Над цим працюють наставники, психологи, волонтери та спеціалісти різних профілів. Діти збираються, щоб навчатися куховарити, малювати ікони, займатися спортом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук