Стали відомі подробиці про перший магазин IKEA в Україні

IKEA відкриє свій перший магазин в Україні влітку 2019 року в Києві і у ньому працюватимуть 60 людей

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 13 вересня 20188681
В Україні теж буде магазин шведської компанії IKEA

Найбільший у світі продавець меблів і товарів для дому – шведська група компаній IKEA планує відкрити свій перший в Україні магазин в новому для себе міському форматі наприкінці літа 2019 року, повідомив журналістам головний виконавчий директор IKEA в Південно-Східній Європі Стефан Вановербеке. Раніше компанія офіційно повідомляла про відкриття свого першого магазину в Києві у 2019 році, але конкретних часових рамок тоді не вказувала.

Як розповів головний виконавчий директор IKEA у Південно-Східній Європі, магазин площею 6 тисяч квадратних метрів буде розташовано в київському торговому центрі Ocean Mall, що поблизу метро Либідська. На першому етапі в магазині буде представлено близько 3,6 тис. одиниць товарів, після закінчення першого півріччя кількість товарів збільшиться до близько 7 тис., процитувала слова Стефана Вановербеке агенція УНІАН.

За його словами, у першому магазині IKEA працюватиме 60 людей, і така сама кількість персоналу буде зайнята в логістиці. IKEA також планує залучити зовнішню логістичну компанію для доставки своїх товарів до будинків покупців.

Головний виконавчий директор IKEA не конкретизував планів щодо подальшої експансії своєї компанії на український ринок після старту продажів у першому магазині, але зазначив: «Якщо ми побачимо ажіотаж, то це буде для нас стимулом для відкриття інших магазинів»

«У нас в магазині буде близько семи тисяч одиниць продукції. Це середній асортимент середнього німецького магазину. Наприклад, будуть ті самі п'ятдесят різних видів ліжок. Але ви не зможете того ж дня забрати товар додому. У нас не буде складу, тому товар наступного дня буде доставлено вам додому, або ви його заберете з магазину», – пояснив принцип роботи головний виконавчий директор IKEA у Південно-Східній Європі.

Разом з реалізацією товарів через магазин IKEA планує активно розвивати інтернет-продажі. За словами Вановербеке, перший час у списку товарів будуть відсутні електронна побутова техніка і живі рослини, проте з часом і ці товари стануть доступними для українських покупців.

Товари для українського ринку надходитимуть з регіонального логістичного центру компанії IKEA, розташованого в Польщі.

Відкриття першого торгового центру IKEA в Києві планувалося ще восени 2006 року, проте тоді цей процес затягнувся через проблеми з виділенням відповідних земельних ділянок. Вановербеке сказав, що довгий процес виходу його компанії на окремі зарубіжні ринки не є для IKEA чимось винятковим: підготовка до відкриття перших магазинів IKEA в Сербії та Індії також зайняла близько десяти років.

Найбільша в світі торгова мережа з продажу меблів і товарів для дому IKEA була створена в Швеції в 1943 році. Наразі загальна кількість магазинів групи IKEA з урахуванням франшиз становить 403 в 49 країнах світу. У 2017 році магазини IKEA відвідали по всьому світу 936 мільйонів людей, і понад 2 мільярди людей зайшли на сайти компанії. Загальний обсяг продажів групи минулого року становив 34,1 млрд євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук