Ініціатива Яценюка про відмову від російських нафтопродуктів дуже послабить Кремль, – Помазанов

Доручення Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка Міністерству економічного розвитку та торгівлі про внесення до санкційного списку України російських нафтопродуктів матиме позитивні наслідки для України, оскільки ще сильніше послабить Кремль і Путіна.

Про це заявив народний депутат «Народного фронту» Андрій Помазанов.

«Рішення Уряду про відмову від російської нафти – це ще один гвіздок у кришку труни режиму Путіна», – сказав він.

«З початку цього року в Росії вдвічі впали прибутки від експорту нафти. Якщо ініціатива Арсенія Яценюка буде ухвалена і російські нафтопродукти потраплять до українського санкційного списку, це ще більше послабить фінансові позиції Кремля, який вже й так відчуває серйозний дефіцит нафтодоларів і скорочує видатки на соціальні програми. Недарма нафту називають «кров’ю економіки», адже знекровлення вже гостро відчуває вся соціально-економічна сфера РФ», – зазначив народний депутат.

«Не варто забувати про ще один аспект цього питання. Відмова від російських нафтопродуктів – це питання безпеки України. Адже чим менше грошей у Путіна, тим менше шансів, що він ризикне піти на ескалацію конфлікту на Донбасі. Даною ініціативою Яценюк продемонстрував, що він – найбільш послідовний противник Путіна в Україні», – резюмував Андрій Помазанов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук