Instagram приховуватиме зі стрічки відфотошоплені зображення

Користувачі зможуть переглянути приховані фото та прочитати, чому саме їх приховали

Якщо фото визначать як фейкове, його приховають зі стрічки і воно не буде відображатися в хештегах та рекомендаціях

Instagram планує ввести нову функцію для боротьби з фейками, яка приховуватиме відфотошоплені знімки зі стрічки та попереджатиме користувачів про те, що зображення містить фейк.

Як пише Buro 24/7, тестову функцію виявив фотограф із Сан-Франциско Тобі Гарріман. Поки що вона працює неідеально, оскільки не відрізняє дійсно фейкові фото від арт-об’єктів цифрового мистецтва. Зокрема, від Гаррімана Instagram приховав зображення, на якому чоловік стояв на фоні різнокольорових гір.

В Instagram пояснюють, що програма визначає автентичність зображення, базуючись на штучному інтелекті та відгуках користувачів. Крім того, знімки перевіряють незалежні факт-чекери. Якщо фото визначать як фейкове, його приховають зі стрічки і воно не буде відображатися в хештегах та рекомендаціях. На фото з’явиться чорна плашка «Неправдива інформація». Користувачі зможуть за бажанням його переглянути та прочитати, чому саме його приховали.

Нагадаємо, що Facebook у першій половині 2020 року запустить в Україні фактчекінгову програму та позначатиме маніпуляції у стрічці новин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук