Інвестор спорткомплексу «Україна» фінансово долучиться до відновлення занедбаних кортів у Львові

Суспільствопромоція, 20 липня 20185073
Інвестор спорткомплексу «Україна» фінансово долучиться до відновлення занедбаних кортів у Львові
фото torcarbone.com
Теніс

ТОВ Палац спорту «Україна» ініціює фінансову та організаційну допомогу владі Львова у реконструкції існуючих занедбаних ґрунтових кортів в межах міста.

Про це йдеться в листі на ім’я міського голови Львова Андрія Садового.

«З метою підтримки громадської думки ТОВ Палац спорту «Україна» має можливість взяти фінансову та організаційну участь та долучитись до ініціативи міста по реконструкції (відновленню) існуючих ґрунтових кортів. Готовий розглянути пропозиції міста щодо місця розташування ґрунтових кортів, які необхідно відновити, та обговорити обсяг необхідної фінансової та організаційної участі у їх відновленні», сказано у прес-релізі.

У листі зазначено, що на території Львова є понад 30 ґрунтових кортів, половина з яких знаходиться у занедбаному та неналежному стані.

Нагадаємо, ТОВ Палац спорту «Україна» підготував проект реконструкції Палацу спорту «Україна», адже його будівля перебуває в аварійному стані, а відкриті тенісні корти спорткомплексу потребують капітального ремонту. Концепція передбачає проведення повної реконструкції існуючих тенісних кортів із збереженням їх кількості та приведення їхнього стану до стандартів Міжнародної тенісної федерації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук