Історики відтворили робоче місце Михайла Грушевського та відкрили електронний архів його праць

Історики відтворили робоче місце Михайла Грушевського та відкрили електронний архів його праць
У Музеї історії Української революції 1917-1921 років у Києві відтворили робоче місце Михайла Грушевського

З нагоди 150-річчя з дня народження Михайла Грушевського, історика та голови першого українського парламенту, у Києві у Музеї історії Української революції 1917-1921 років відкрили експозицію «Робоче місце голови Української Центральної Ради Михайла Грушевського».

Для експозиції підібрані музейні предмети з фондів Національного музею історії України та деякі експонати з фонду ім. Ольжича. Це меблі початку ХХ століття: письмовий стіл, крісло, етажерка, канцелярське приладдя, настільна лампа, окуляри тощо. На столі лежить офіційне видання УЦР «Вісті з Української Центральної Ради» та примірник альманаху «Свободный союз» - видання, яке очолював Грушевський, повідомило «Дзеркало тижня».

 

Також з нагоди ювілею Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського у співпраці з низкою наукових інституцій відкрила «Електронний архів Михайла Грушевського», в якому систематизовані праці Грушевського, редаговані ним видання, праці про його діяльність, реєстри архівних документів тощо.

Крім цього, громадськість може відвідати музей Михайла Грушевського, влаштований у будинку, де історик жив із сім’єю після еміграції протягом 1924-1930 років, повідомило «Радіо Свобода».

У музеї можна оглянути оригінали праць Михайла Грушевського

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук