Кабмін підтримав реформу системи закупівель продуктів для харчування військових

Нова система забезпечення військовослхбовців ЗСУ продуктами харчування почне діяти у квітні 2017 року

Кабінет міністрів схвалив постанову, згідно з якою закупівлі продуктів, призначених для харчування військовослужбовців, будуть проводитися відповідно до затвердженого Міністерством оборони каталогу. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак на своїй сторінці в Facebook.

«Уряд схвалив постанову з питань закупівель продуктів харчування Міністерством оборони. Тепер закупівлі продуктів харчування будуть проводитися відповідно до затвердженого оборонним відомством каталогу продуктів», – написав він.

Полторак уточнив, що каталог продуктів харчування призначений для формування добового меню з урахуванням таких критеріїв як енерговитрати осіб, які харчуються, і ціни на продукти харчування.

За словами міністра, це дозволить Міноборони визначати потреби і закуповувати продукти харчування в межах бюджетних коштів.

Радник президента Юрій Бірюков назвав цей крок «першим елементом реформ системи харчування військових за 10 років».

Він зазначив, що Міноборони тепер має право самостійно закуповувати продукти, користуватися каталогом продуктів (348 позицій) самостійно вносити зміни в цей каталог і самостійно визначати, які військові частини будуть харчуватися за допомогою фірм-аутсорсерів, а які – за допомогою штатних кухарів.

За його словами, з квітня 2017 року розпочинається плановий перехід ЗСУ на нову систему харчування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук