Керівництво Львівщини віддало в оренду на 10 років 1,5 га лісу біля Львова

Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації Боровець Н.П. виділено ділянку лісу, площею у 1,5 га, на території Оброшинської сільської ради поблизу Львова у довгострокове користування на 10 років.

Про це йдеться у розпорядженні голови ЛОДА від 13 серпня, підписаному першим заступником Йосифом Ситником. Документ оприлюднений на сайті ЛОДА.

Згідно із розпорядженням, Боровець Н.П. виділено для довгострокового тимчасового платного користування лісову ділянку площею 1,5 га, яка перебуває у постійному користуванні ДП «Львівське лісове господарство» (Лапаївське лісництво) та розташована у кварталі 34 виділ 17,18 та кварталі 37 виділ 1,2 на території Оброшинської сільської ради Пустомитівського району за межами населеного пункту, терміном на 10 років для культурно – оздоровчих та рекреаційних цілей.

Зазначена громадянка має протягом трьох місяців з моменту видання цього розпорядження укласти договір про довгострокове тимчасове користування лісами з постійним лісокористувачем.

Згідно із розпорядженням, забороняється зводити капітальні будівлі на лісовій ділянці, переданій для довгострокового тимчасового користування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук