Киян просять здати кров для львівського актора та режисера Федора Стригуна

31 травня 2019

Львівського актора та режисера, художнього керівника театру ім. Марії Заньковецької Федора Стригуна прооперували в Інституті серця МОЗ України у Києві. Про це повідомив син народного артиста Назар Стригун.

«Федір Стригун прооперований. Зараз у реанімації. Прийшов до тями. Дихає сам, – ось цей не надто щедрий інформаційний набір, який вдалося отримати від людей у білому», – написав Назар Стригун на своїй сторінці у Facebook.

Він звернувся до киян з проханням здати кров. «Потрібна кров! Група та резус значення на мають. Хто має можливість – пишіть мені у приват!», – пише він.

Федір Стригун – український режисер та актор. Він народився 1 листопада 1939 року. З 1965 р. Стригун став актором Львівського українського драматичного театру ім. М. Заньковецької, в з 1987 року є художнім керівником театру. Федір Стригун – народний артист України (1979), голова Львівського міжобласного відділення НСТД України, доцент, член-кореспондент Академії мистецтв України. За 40 років творчої діяльності він зіграв понад 100 ролей у кіно та театрі.