Київські прокурори готували розправу над фотокореспондентом, який знімав судовий процес

Прокуратура міста Києва розпочала службову перевірку за фактом оприлюдненого в ЗМІ СМС-листування між двома прокурорами прокуратури Дніпровського району Києва на судовому засіданні, в якому містяться пропозиції розправи над фотокореспондентом, який здійснював зйомку перебігу судового процесу, повідомила прес-служба відомства.

«За цим фактом розпочато службову перевірку. Її результати будуть оприлюднені найближчим часом», – зазначили у столичній прокуратурі й додали, що перебіг цієї перевірки перебуває на контролі у Генпрокуратури України.

SMS-листування опублікував у Facebook журналіст Василь Крутчак. Він розмістив фото переписки та її текстове розшифрування.

«Сьогодні (йдеться про середу, 10 червня) в Дніпровському районному суді міста Києва відбувалося судове засідання. Якщо коротко про суть засідання, то там походу хтось замовив адвоката, а прокуратура Дніпровського району все робить для того, щоб адвоката притягнули до криміналу. Так от! Під час засідання вдалось сфотографувати переписку прокурора Тендітного А.П., який підтримував обвинувачення. З переписки можна зрозуміти, що прокурори вирішують між собою, як розправлятися з неугодними їм особами!» – описав листування Крутчак.

Фото та текст прокурорського листування можна переглянути на сторінці Крутчака.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук