Книга українця Марка Лівіна потрапила до переліку найкращих у світі для дітей з інвалідністю

Повість «Рікі та дороги» розповідає про чотирнадцятирічного хлопчика з аутизмом

В Україні книга вийшла друком 2017 року

Книга українського письменника Марка Лівіна «Рікі та дороги» потрапила до престижного міжнародного каталогу видатних книжок для дітей з інвалідністю Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги. Про це сам автор повідомив у Facebook.

Книга «Рікі та дороги» про 14-річного хлопчика Матвія із синдромом Асперґера (порушення, котре вважають різновидом аутизму, за якого здатність функціювати відносно збережена, - ред.), який втікає до лісу, щоб знайти себе. Прагнучи порозумітися з власним «я», він розповідає про свої почуття, родину, світ, а також про неймовірного друга — рудого собаку із чорною лапкою, купою історій і специфічним почуттям гумору.

«Текст вийшов багато в чому біографічним, мені довелося повернутися до складних моментів моїх взаємин з мамою і пробачити їй та собі багато складних речей. Ця книга присвячена їй», — говорив в одному з інтервʼю автор книги Марк Лівін, пише theБабель.

Марк Лівін (справжнє ім’я Валерій Катерушин) – сучасний український письменник, журналіст. Лауреат літературних конкурсів видавництва «Смолоскип» (2012) та «Коронація слова» (2018). Колишній маркетинг-директор «Громадського телебачення». Заступник головного редактора The Village Україна.

Міжнародна рада з дитячої та юнацької книги (International Board on Books for Young People, IBBY) – неприбуткова організація у Швейцарії, мета якої – пропагування книг для дітей. Засновниками її є Еріх Кестнер, Ліза Тецнер, Астрід Лідгрен.

Окремий напрямок, у якому працює організація – дослідження у сфері літератури для дітей та юнацтва з інвалідністю. Для формування каталогу щодва роки IBBY визначає найвидатніші приклади такої літератури з усього світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук