Колишній підлеглий затриманого в Україні спецназівця РФ підтвердив, що той не звільнявся з ЗС

СвітЛюбко Петренко, 20 травня 201516880
Колишній підлеглий затриманого в Україні спецназівця РФ підтвердив, що той не звільнявся з ЗС

Колишній підлеглий затриманого в Україні російського капітана-спецназівця Євгена Єрофєєва заявив на умовах ананімності, що той все ще служить у Збройних Силах Російської Федерації. Про це повідомила радіостанція BBC.

Колишній солдат-строковик, котрий проходив службу під командуванням Єрофєєва в третій окремій бригаді спецназу в Тольятті в 2010-2011 роках, упізнав у людині на відео, оприлюдненому СБУ, свого колишнього командира.

«Ну це він. Якщо звернете увагу, у нього на обличчі є шрам досить великий. Так що це він, сумнівів тут немає», - сказав він Російській службі BBC. Цей колишній солдат-строковик відслужив під командуванням Єрофєєва один рік.

«Ми потрапили саме в цей підрозділ, це називалося "рота молодого поповнення", там Єрофєєв у нас командував, і відповідно разом з ним рік провели. І, наскільки мені відомо, нікуди він не звільнявся, аж ніяк, він продовжував служити», - розповів колишній підлеглий Єрофєєва.

«Наскільки я знаю, ми ж спілкуємося з товаришами по службі, якісь вістки доносяться з бригади. Я знаю, про нього не надходило відомостей до нашого кола, що він звільнявся. І якщо він сам відкрито говорить, що він з третьої бригади, то у мене немає підстав не довіряти йому. Тобто вони обидва підтверджують. Досить точно називають і командира частини, і своїх товаришів по службі, все це легко перевіряється», - стверджує він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук