Комфорт депутатів в аеропорту коштував майже 200 тис. грн за три місяці

Управління справами Верховної Ради України 27 червня уклало угоду з ДП «Зал офіційних делегацій» на послуги з обслуговування пасажирів в аеропорту «Бориспіль» на суму 276 тис. грн, повідомляють «Наші гроші».

З цієї суми 196 тис. грн виплачують за обслуговування народних депутатів України у першому кварталі – до 11 березня. Решта 80 тисяч – заплановані на обслуговування офіційних державних та парламентських делегацій до кінця поточного року.

В обґрунтуванні закупівлі окремо пояснюється: до лютого 2014 р. відповідно Закону «Про статус народного депутата України» депутат на території України мав право безкоштовного користування залами офіційних делегацій аеропортів та аеровокзалів, залізничних вокзалів і станцій, морських та річкових вокзалів і портів. Це право поширювалося на особу, яка супроводжувала народного депутата-інваліда І групи, а також на членів сім`ї народного депутата (дружину, чоловіка, дітей, батьків), у разі якщо вони перебували у зазначених залах разом із народним депутатом. Однак 28 лютого набрали чинності зміни до закону щодо скасування цих пільг.

За даними «ВДЗ», витрати на ці послуги для депутатів щороку складали близько мільйона: у 2013 році за сумою двох угод управління справами ВРУ віддало на них 1,24 млн грн, у 2012 році вони обійшлися в 0,83 млн грн, у 2011 році – 1,61 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук