Компанія BASF запустить безкоштовну IT-платформу для українських фермерів

ЕкономікаРоман Ганкевич, 12 вересня 20164240
Компанія BASF запустить безкоштовну IT-платформу для українських фермерів
Інтерфейс програми Maglis Crop Plan

Німецький хімічний концерн BASF планує у 2017 році в Україні, Чехії та Бразилії запустити аграрну IT-платформу Maglis. Про це на глобальній конференції BASF в Людвігсхафені (Німеччина) сказав журналістам експерт зі стратегічних маркетингових IT рішень для підрозділу засобів захисту рослин BASF на глобальному ринку Джефф Спенсер, пише «Інтерфакс-Україна».

«В Європі ми готуємося цю платформу запустити тільки в Україні і в Чехії. Крім цього, вона також буде запущена в Бразилії», - заявив експерт.

За його словами, платформа буде безкоштовною для всіх учасників ринку. На основі даних за певним господарством і вирощуваними агрокультурами платформа Maglis зможе надавати фермерам аналітичну інформацію і підтримку в прийнятті рішень щодо поліпшення управління вирощуванням сільськогосподарських культур.

Запуск платформи вже відбувся в США і Канаді, її можна застосовувати як в великих, так і в дрібних господарствах.

«Чому ми вибрали в Європі Чехію і Україну? Ми дивимося на два-три чинники. Перший - це структура ринку, другий - готовність учасників ринку впроваджувати нові технології, третій - розмір господарств», - додав Джефф Спенсер.

На початковому етапі платформа Maglis буде представлена ​​трьома продуктами: Maglis Customer Navigator, Maglis Crop Plan і Maglis Sustainability. Вони дозволять фермерам проаналізувати і скласти під кожне господарство плани з урахуванням оптимізації урожайності, організації обробки землі, інформації щодо хвороб і шкідників аграрних культур, родючість грунтів, біологічне різноманіття тощо.

Cтарший віце-президент європейського підрозділу засобів захисту рослин BASF Вінсент Грос, зазначив, що Україна входить у ТОП-8 країн, які залишаються стратегічними в планах розвитку бізнесу BASF в світі, однак поки BASF не планує відкривати широке виробництво в Україні.

«Якщо ми зустрінемося з вами через 15 років і наш бізнес в Україні буде розвиватися такими ж темпами, як зараз, то так, я можу прогнозувати, що в Східній Європі буде один з виробничих майданчиків. Чому б йому не бути в Україні? Але в даний час у нас немає планів щодо відкриття представництва», - уточнив він.

До слова, BASF - це найбільша хімічна компанія світу, що має більше 150 виробничих майданчиків на різних континентах і що поставляє свою продукцію замовникам з 200 країн світу. Портфель пропозицій концерну включає нафту і природний газ, хімікати, пластмасу, спеціальні хімікати, продукти для сільського господарства і продукцію тонкої хімії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук