Компанія CRH в Україні на трьох цементних заводах відзначила Всесвітній День охорони праці

Суспільствопромоція, 2 травня 2018, 19:19 338 0

Безпека на роботі – понад усе. Компанія CRH в Україні одразу на трьох цементних заводах відзначила Всесвітній День охорони праці. У ПАТ «Миколаївцемент» організували командні змагання на тему «Безпека на дорозі».

Учасники на швидкість обертали кермо, розвертали авто в обмеженому просторі, надавали першу медичну допомогу, пройшли тести на знання правил дорожнього руху та їздили, оминаючи перешкоди.

«Біля фішок ніколи не їздив, бо мене вчили в училищі їздити на великих машинах, а так, в принципі, то немає нічого страшного», – сказав комірник ПАТ «Миколаївцемент» Василь Устиянович.

Безпека на дорозі один із основних пріоритетів компанії.

«Кожен з нас, так чи інакше, залучений до процесу дороги, транспорту: як водій, як пасажир, як пішохід. Тому це питання набуває дуже великої ваги», – зазначив начальник відділу охорони праці ПАТ «Миколаївцемент» Василь Русиник.

Загалом же ж й на виробництві працівники ретельно перевіряють безпеку на своєму робочому місці перед початком кожної зміни.

«Перевіряють обладнання, перевіряють всі вузли, механізми, готовність до роботи, щоб не трапилось жодних нещасних випадків чи якихось травмувань», – зауважив операційний керівник ПАТ «Миколаївцемент» Андрій Сиротич.

Після змагань учасники отримали цінні подарунки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук