Компанія «Онур» отримала замовлення на ремонти двох доріг на Львівщині на ₴25 млн

Компанія «Онур» отримала замовлення на ремонти двох доріг на Львівщині на ₴25 млн
фото Гал-Інфо
Компанія «Онур» ремонтуватиме дві дороги на Львівщині за 25 млн грн

Служба автомобільних доріг у Львівській області 5 грудня підписала два договори щодо ремонту доріг із ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл». Про це повідомили «Наші гроші. Львів», посилаючись на інформацію з порталу електронних закупівель Prozorro.

ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл» перемогло у тендері щодо капітального ремонту 1,5 км дороги місцевого значення С141265 Зубра – Пасіки-Зубрицькі за 7,65 млн грн. Другий підряд – на додаткове надання послуг з поточного середнього ремонту автомагістралі Н-13 Львів – Самбір – Ужгород протяжністю 62,5 км і вартістю 17,6 млн грн.

Крім переможця, учасником на торгах виступило ТОВ «Автомагістраль-Південь» з пропозиціями дорожчими на 24 та 46 тис. грн відповідно, що дорівнює 0,3 та 0,2% від суми угоди. Конкуренти не торгувались.

Згідно з договірною ціною, витрати підприємства на заробітну плату дорівнюватимуть 167 та 600 тис. грн, а прибуток 29 та 122 тис. грн відповідно.

ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл» зареєстроване у Києві. Кінцевими бенефіціарними власниками є Онур та Ісхан Четінджевіз (99,77%), а також львів’янин Олег Фаріон (0,23%).

«Автомагістраль-Південь» належить одеситам Валерію Короткову та Олегу Наливанному.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук