Компанія Shell бореться проти введення мита на імпорт нафтопродуктів в Україні

Економіка7 грудня 20103720

Плани українського уряду ввести мито на імпорт нафтопродуктів в Україні порушать рівноправ'я на ринку, якого не так давно вдалося домогтися, заявив голова українського підрозділу з геологорозвідки та видобутку компанії Shell Патрік Ван Дале.

"Сьогодні ми боремося проти планів українського уряду ввести імпортні мита. Це підірве прибутковість таких компаній, як наша, які займаються роздробом", - сказав він у Лондоні у вівторок на конференції, присвяченій Україні та організованій виданням The Economist у партнерстві з фондом "Ефективне управління ", - повідомляє Інтерфакс-Україна.

П. Дале зазначив, що компанії вдалося завоювати значну частку на роздрібному ринку нафтопродуктів завдяки імпорту якісного палива та підвищенню якості сервісу. За його словами, 2009 року, коли ринок загалом упав на 10-15%, продажі компанії виросли на 30%, хоча вона пропонувала нафтопродукти за досить високою ціною.

Представник Shell нагадав, що цього року рівність на висококонкурентному українському ринку вже було порушено з відновленням пільгового імпорту нафтопродуктів, і лише зовсім нещодавно цю ситуація було вирішено.

Він наголосив, що правила гри, що через те, що на українському ринку часто змінюються правила гри, це є однією з основних труднощів ведення бізнесу в Україні. "Досі кожен рік закон про бюджет встановлює правила ліцензування видобутку газу. Лише в липні його опублікували, але потім їх знову змінили", - навів П. Дале приклад.

Як повідомлялося, Мінпаливенерго ініціює введення мита на імпорт нафтопродуктів у розмірі до EUR120 за тонну для стимулювання нафтопереробки в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук