Конгрес США вимагає від Обами активно залучити Україну до сфери боротьби з кіберзлочинністю

СвітРоман Ганкевич, 22 грудня 201410700
Конгрес США вимагає від Обами залучити Україну до сфери боротьби з кіберзлочинністю

Конгрес США направив на підпис президентові США Бараку Обамі закон про права розвідки на 2015 фіскальний рік, в якому містяться положення про Україну, зокрема, про українсько-американську співпрацю у сфері кібербезпеки.

Розділ 312 закону HR4681 присвячений співробітництву з Україною. Текст закону представлений Обамі 12 грудня і опублікований на сайті Конгресу.

Як повідомляється в тексті закону, розділ 312 "висловлює думку Конгресу, що співпраця між розвідувальними та правоохоронними органами США і України має бути розширена для удосконалення політики кібербезпеки". Крім того, США "повинні удосконалити процедуру видачі інформації між урядами Сполучених Штатів, України та інших країн, з яких зловмисники скоюють злочини проти громадян США і американських юридичних осіб".

На думку Конгресу, президент США повинен "ініціювати американо-українські двосторонні переговори по загрозам кібербезпеки і співробітництва у боротьбі з кіберзлочинністю, з додатковими багатосторонніми переговорами, що включають інших правоохоронних партнерів, таких як Європол та Інтерпол".

Також він повинен "працювати над отриманням зобов'язання від України покінчити з кіберзлочинністю, яка спрямована проти осіб за межами України, і працювати зі Сполученими Штатами та іншими союзниками щодо стримування і засудження відомих кіберзлочинців".

Конгрес, з-поміж іншого, очікує від Барака Обами програми щодо розширення співпраці з Україною, що включає в себе спільні розвідувальні заходи, направлення в Україну американських правоохоронців для допомоги в розслідуваннях, а також угоди про об'єднання американських та українських комунікаційних мереж і гарячих ліній.

Крім того, в законопроекті є вимога ведення обліку відповідей України на запити американської сторони в інтересах розвідки та правоохоронних органів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук