Кримчани відмовилися від українських ЗМІ і вірять, що з Росією їхнє майбутнє буде кращим

Жителі Криму майже повністю перейшли на російські засоби масової інформації: на відміну від 2012 року, коли п'ятірка найпопулярніших джерел інформації була українською, цьогоріч вона повністю складається з російських мас-медіа.

Про це свідчать результати опитування, яке провели американська Рада директорів мовлення з дослідницьким Інститутом Геллапа, повідомляє Радіо Свобода.

Загалом, згідно з підсумками дослідження, відключення у деяких регіонах російських і українських каналів суттєво не вплинуло на медіа-вподобання жителів України.

«Лише один із п'яти кримчан сказав, що припинення мовлення деяких українських телеканалів змінило його медіазвички, і лише один із десяти жителів України за межами півострова сказав, що припинення мовлення російських каналів змінило його медіазвички", – розповіли автори дослідження.

Також, за даними дослідження, 83% опитаних кримчан вважають, що результати «референдуму» 16 березня, імовірно, відображають реальні прагнення жителів півострова. 74% кримчан висловили переконання у тому, що майбутнє півострова буде кращим саме у складі Росії.

Опитування також продемонструвало, що якщо в західних, північних і центральних регіонах України респонденти прихильніше ставляться до участі США у розв'язанні кризи в Україні, тоді як на сході, півдні і в Криму опитані висловлюють своє позитивне ставлення до Росії.

«Єдине, в чому опитані з усієї країни досягли консенсусу, – в тому, що вони негативно сприймають будь-яке іноземне втручання в ухвалення рішень щодо майбутнього країни», – повідомили автори дослідження.

Опитування тривало з 21 до 29 квітня 2014 року. Опитано 1400 респондентів віком від 15 років у всіх регіонах, окрім Криму, а також 500 осіб, які живуть на території півострова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук