Круглий стіл: «Чому варто говорити про рідкісні захворювання? Ситуація з діагностикою та лікуванням пацієнтів із орфанними захворюваннями на Львівщині та Західній Україні»

Конференц-зала готелю «Леополіс» (м. Львів, вул. Театральна, 16).

Анонси23 травня 20171040

У круглому столі беруть участь: Ірина Микичак, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА; представники департаментів охорони здоров’я Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської та Рівненської областей; Гаяне Акопян, д.м.н., Інститут спадкової патології НАМН України; Тетяна Кулеша, голова ради Громадської спілки «Орфанні захворювання України»; пацієнт із рідкісним захворюванням.

Учасники круглого столу дізнаються про ситуацію щодо діагностики та лікування пацієнтів із рідкісними захворюваннями у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській областях з точки зору пацієнтів, медичних працівників та управлінців охорони здоров’я; труднощі життя з рідкісними захворюваннями та шляхами їх подолання; програми підтримки людей із рідкісними хворобами в Україні тощо.

Початок реєстрації для преси 10:30 год. Для акредитації – звертайтеся: Леся Дяк +38 096 576 06 48, [email protected]; Анастасія Медвідь +38 044 495 29 60 [email protected].

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук