Круглий стіл на тему: «Взаємодія представників мас-медіа із судами. Сучасні моделі співпраці преси і судових установ у США та країнах Європи»

Прес-клуб, проспект Т. Шевченка, 11

Анонси8 жовтня 2015970

Учасники:

  • Ліа Ґуровіц, директор зі зв’язків з громадськістю судів округу Колумбія, м. Вашингтон, США. (14 років виступає як речник судів округу Колумбія, співпрацюючи з національними та регіональними медіа, займається висвітленням резонансних справ, здійснює комунікацією через мережу інтернет, організує навчальні заходи для журналістів. Пані Ґуровіц має юридичну освіту, у минулому керувала командою конгресвумен Рози Де Лауро).
  • Девід Ремондіні, заступник виконавчого директора відділення судової адміністрації Верховного Суду штату Індіана, США. (Професійний журналіст, має ще й юридичну і управлінську освіту, 15 років працював для газети «Індіанаполіс Стар», висвітлюючи новини судів, уже 8 років керує роботою понад 70 працівників відділення, яке надає різноманітні послуги, зокрема, і комунікаційні, судам штату Індіана. До цього 12 років працював радником голови Верховного Суду штату Індіана).
  • Сорен Сандерстроп, керівник відділу преси та публічної інформації, медіа-аналітик Консультативної місії Європейського Союзу, Данія. (Має понад 13 років досвіду у консультуванні міжнародних організацій, приватних компаній та недержавних організацій з питань стратегічної комунікації для розвитку. Пан Сандерстроп окрім ЄС, співпрацював з такими міжнародними організаціями та інституціями, як ОБСЄ, Європейська служба зовнішньополітичної діяльності та ВООЗ).

За довідками та реєстрацією на захід звертатися до радника з юридичних питань та громадянського суспільства проекту USAID "Справедливе правосуддя" Задорожної Олени, +38-044-581-3303, +38-063-285-34-31, [email protected].

Реєстрація на захід у Львові – до 18:00  9 жовтня 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук